Dámská jízda

Připravíme pro vás "Dámskou jízdu" na míru! Chcete oslavit narozeniny s kamarádkami nebo naopak kamarádku překvapit a uspořádat narozeniny pro ni? Nebo jen tak se sejít a pobavit se? Nachystáme pro vás večer plný zábavy, tvoření nebo relaxace jak si budete přát! 

 

Dámská jízda

Pro skupinku dam, které si chtějí popovídat a zároveň vytvořit hezké dekorace, drobné dárečky (přírodní mýdla, náramky, anděly), ruční přáníčka nebo tématicky laděné tvoření (podzimní, vánoční dekorace). Vynikající relax, tvořivost strhne i ty, které právě nemají tvořivý duch! Dámy, udělejte si pěkný večer plný tvoření s dobrým šálkem čaje! (občersvení možno zajistit).

 

Scrapbook workshop

pro děti, pro dospělé, dohromady nebo zvlášť, vytvoříme vám na míru scrapbook zážitkovou lekci. Naučíte vyrobit krásné přáníčka, ozdobné krabičky na balení malých dárků nebo scrapbookový obrázek na plátně, sezónní dekorace.

 

 

MAMINKA A DCERA

Vychutnejte si jedinečný zážitek - společné odpoledne ve FAIRYLAND. Tato služba přispívá k posílení citové vazby mezi matkou a dcerou. Náměty na témata se mohou čerpat z dětských balíčků

Kontaktní formulář

Kde nás najdete

L. Váchy 1582
760 01 Zlín

Objednejte se

tel.: 737 259 775
email: info@fairyland.cz

Sledujte nás
img img

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím