Kurzy

 

Dámská jízda

Pro skupinku dam, které si chtějí popovídat a zároveň vytvořit hezké dekorace, drobné dárečky (přírodní mýdla, náramky, anděly), ruční přáníčka nebo tématicky laděné tvoření (podzimní, vánoční dekorace). Vynikající relax, tvořivost strhne i ty, které právě nemají tvořivý duch! Dámy, udělejte si pěkný večer plný tvoření s dobrým šálkem čaje! (občersvení možno zajistit).

 

Svatební workshopy

pro skupinky nevěsta+družičky nebo nevěsta+kamarádky, které si chtějí vytvořit vlastní svatební doplňky, oznámení, mini dárečky pro pozvané, jmenovky atd. Pro nevěsty, které se rozhodly vzít "svůj den" do vlastních rukou. Velký výběr embosovacích šablon, papírů, stužek, vyřezávacích šablon. Stačí si vybrat barvu a určit svůj koncept a vytvořit si vše v jednom duchu.


Scrapbook workshop

pro děti, pro dospělé, dohromady nebo zvlášť, vytvoříme vám na míru scrapbook zážitkovou lekci. Naučíte vyrobit krásné přáníčka, ozdobné krabičky na balení malých dárků nebo scrapbookový obrázek na plátně, sezónní dekorace.

Kde nás najdete

L. Váchy 1582
760 01 Zlín

Objednejte se

tel.: 737 259 775
email: info@fairyland.cz

Sledujte nás
img img

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím