Kurzy

 

Kreativní zábava pro šikovné slečny

Každé pondělí 16,30-17,30 hodin - 10 lekcí. Budeme tvořit doplňky, dekorace, dárky, přáníčka, diáře, alba. Využití big-shotu (vyřezávací stroj) a embosing, který děti velmi baví. Cena za permanentku 10-ti lekcí je 2.200,- Kč (základní materiál v ceně). Pokud vaše děti nevyčerpají všech 10 lekcí, možnost přesunu dvou lekcí do dalšího cyklu. Věk: 7+.

Začínáme 15.1.2018. Témata: zimní sněžítka, karnevalové škrabošky, výroba broží a bižuterie, výroba mýdel a kosmetiky, scrapbook -  přáníčka, velikonoční tvoření. Cena za 10 lekcí - 2:290,- Kč, cena za jednotlivé lekce: 250,- Kč. Včetně materiálu na tvoření.


Svatební workshopy

pro skupinky nevěsta+družičky nebo nevěsta+kamarádky, které si chtějí vytvořit vlastní svatební doplňky, oznámení, mini dárečky pro pozvané, jmenovky atd. Pro nevěsty, které se rozhodly vzít "svůj den" do vlastních rukou. Velký výběr embosovacích šablon, papírů, stužek, vyřezávacích šablon. Stačí si vybrat barvu a určit svůj koncept a vytvořit si vše v jednom duchu.


Scrapbook workshop

pro děti, pro dospělé, dohromady nebo zvlášť, vytvoříme vám na míru scrapbook zážitkovou lekci. Naučíte vyrobit krásné přáníčka, ozdobné krabičky na balení malých dárků nebo scrapbookový obrázek na plátně, sezónní dekorace.

Kontaktní formulář

Kde nás najdete

L. Váchy 1582
760 01 Zlín

Objednejte se

tel.: 737 259 775
email: info@fairyland.cz

Sledujte nás
img img

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím