Provozní řád

Fairyland je kreativní a volnočasové centrum pro děti, pro maminky s dětmi a dospělé. Provozní doba je dle přihlášených akcí  http://www.fairyland.cz/prehled-akci.html prostřednictvím webových stránek přihlašovacím formulářem. 

Narozeninové oslavy

Rodiče přivedou děti na party včas a předají je animátorce, poté si je vyzvednou v plánovanou dobu ukončení dané akce. Animátor má právo nepřijmout na kurz či party dítě s infekční chorobou. Děti s sebou na kurzy a  party nenosí cenné předměty a takové, které by mohly přijít k újmě. Do hracího prostoru je vstup pouze v přezůvkách, které jsou k dispozici nebo můžete přinést dítěti vlastní.

Naše doporučení:

Děti si lépe užijí oslavu bez přítomnosti rodičů, v kruhu svých přátel jsou bezprostřednější a uvolněnější. 

V případě nezbytnosti účasti rodinného zástupce na akci (např. zdravotní stav dítěte)  se  rodiče dohodnou předem, při přihlášení akce. Nejpozději však den předem!

Ochrana osobních údajů

Fairyland zpracovává osobní údaje registrovaných subjektů, které byly poskytnuty  v rámci registrace a nákupu v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Osobní údaje jsou shromažďovány prostřednictvím webových stránek http://fairyland.cz. Mezi údaje patří osobní údaje poskytnuté při registraci, kterými jsou jméno a příjmení, e-mailová adresa, fakturační adresa, doručovací adresa a telefonní číslo. Zákazník registrací na stránkách http://fairyland.cz souhlasí se zpracováním a shromažďováním svých osobních údajů v databázi Fairyland. Fairyland shromažďuje osobní údaje za účelem: plnění smlouvy, jejíž stranou je registrovaný subjekt, nabízení produktů nebo služeb registrovaným subjektům, interní marketingové analýzy a statistické účely průzkumu pro vnitřní potřeby Fairylandu. Fairyland nepředá za žádných okolností tyto údaje žádné třetí osobě. Poskytování osobních údajů je dobrovolné; bez něj však nelze úspěšně dokončit registraci-přihlášení k akci.  Na  žádost zákazníka Fairyland registraci zruší. Se zrušením registrace dojde k vymazání veškerých osobních údajů registrovaného zákazníka. Registrovaný subjekt má právo kdykoliv odvolat souhlas se shromažďováním a zpracováním osobních údajů  na e-mailovou adresu info@fairyland.cz . Po odvolání souhlasu bude zrušena registrace subjektu. 

 

Pořizování fotografií

Každý návštěvník přihlášením na danou akci souhlasí s uveřejněním fotografií pořízených v prostorách Fairyland na webových nebo facebookových stránkách Fairyland.

Obecná ustanovení

Tento provozní řád je závazný pro všechny návštěvníky Fairylandu, účastníky lekcí (děti i dospělé) a pro pracovníky.

Kde nás najdete

L. Váchy 1582
760 01 Zlín

Objednejte se

tel.: 737 259 775
email: info@fairyland.cz

Sledujte nás
img img

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím