Scrapbook

Připravíme pro vás "Dámskou jízdu" na míru! Chcete oslavit narozeniny s kamarádkami nebo naopak kamarádku překvapit a uspořádat narozeniny pro ni? Nebo jen tak se sejít a pobavit se? Nachystáme pro vás večer plný zábavy, tvoření nebo relaxace jak si budete přát! 

 

Dámská jízda

Pro skupinku dam, které si chtějí popovídat a zároveň vytvořit hezké dekorace, drobné dárečky (přírodní mýdla, náramky, anděly), ruční přáníčka nebo tématicky laděné tvoření (podzimní, vánoční dekorace). Vynikající relax, tvořivost strhne i ty, které právě nemají tvořivého ducha! Dámy, udělejte si pěkný večer plný tvoření s dobrým šálkem čaje! (občersvení možno zajistit).

 

Scrapbookové album pro začátečníky

Na tomto kurzu se dozvíte vše o materiálech, které se dají při scrapbookingu používat.

Vyrobíte si základ  alba o velikosti 17x17 cm - vyrobíme titulní stránku alba, dále budeme pokračovat si také tvorbou  vnitřních stránek (součástí kurzu není výroba všech vnitřních stránek!).

Na kurz si přineste pár fotografií menších formátů (doporučujeme vyvolat alespoň 4 fotky na rozměr 10 x 7,5 cm).

V ceně kurzu je základní kartonové album, scrapbookové papíry, výřezy, washi pásky a ostatní dekorační předměty, lepidla).

Kurz je určený pro dospělé osoby.

Cena: 750,- Kč/osobu    (slevy: 2 osoby 650,-Kč/osobu, 3 osoby 590,- Kč/osobu),  trvání:  2,5-3  hodiny

Termíny: každé úterý (přesný čas dle vašich požadavků) 


 

Scrapbookové album receptáře 

Máte doma neuspořádané recepty nebo recepty po mamince nebo babičce a chtěly byste je uchovat pro další generace? Vyrobíme si krásné album, naučíme se scrapbookové metody (výřezy na stroji Big shot, washi pásky, razítkování, embosing). Materiál včetně základního alba je v ceně kurzu.

 

Termín: 13.3.2020       čas: 17,00-20,00 hodin

 

Cena: 790,- Kč/osobu


 

 

MAMINKA A DCERA

Vychutnejte si jedinečný zážitek - společné odpoledne ve FAIRYLAND. Tato služba přispívá k posílení citové vazby mezi matkou a dcerou. Náměty na témata se mohou čerpat z dětských balíčků

Kontaktní formulář

Kde nás najdete

L. Váchy 1582
760 01 Zlín

Objednejte se

tel.: 737 259 775
email: info@fairyland.cz

Sledujte nás
img img

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím